?> Apie įmonę | BERMI – Profesionalios valymo priemonės, įranga, higienos gaminiai

Apie įmonę


Firma „Bermi“ pradėjo veiklą 1991 metais. Mes atstovaujame ir parduodame koncerno VOIGT profesionalias valymo priemones, o taip pat tiekiame valymo techniką, įrangą, inventorių, higienos reikmenis (skystą muilą, popierinius rankšluosčius, tualetinį popierių ir t.t.)

Mes siūlome įvairiausių įėjimų purvą surenkančių kilimėlių, grotelių sistemas, kilimėlius darbo vietoms, pramonei, gamybai, maisto gamybos įmonėms, drėgnoms patalpoms. Atstovaujame gamintojus Lietuvoje, konsultuojame, pristatome, montuojame.

Mes siūlome

Peržiūrėkite mūsų pasiūlymus! Tikimės, kad galime jums padėti!

Firmos VOIGT profesionalios valymo priemonės

Profesionalios valymo priemonės yra labai populiarios tarp klientų. Jos puikiai veikia bet kokiomis sąlygomis ir papildomai užtikrina nepriekaištingą paviršių higieną ir švarą.

Plačiau

Kilimėlių sistemos

Nesvarbu, ar jums reikia įėjimų purvą surenkančių kilimėlių, ar kilimėlių pramonei, gamybai, drėgnoms patalpoms, baseinams, kilimėlių su logotipais, ar namams, BERMI turi viską.

Plačiau

Splast patalpų valymo įranga

SPLAST yra pirmaujanti profesionalios rankinio valymo įrangos gamintoja, plačiai naudojama efektyviam biurų, viešbučių, ligoninių, mokyklų, pramonės įmonių valymui

Plačiau

Higienos produktai

Popieriniai rankšluosčiai, rankų servetėlės, tualetinis popierius, pramoninis popierius, šiukšlių maišai, skystas muilas ir kt.

Plačiau

Valikliai VOIGER PROFESSIONAL

– profesionali namų ūkyje naudojamų valymo priemonių linija, sukurta išrankiausiems klientams. VOIGER – tai itin efektyvūs aukščiausios kokybės gaminiai, pagaminti profesionalų už patrauklią kainą. Mes žinome, kokie svarbūs yra jūsų namai, todėl siūlome aukščiausios kokybės priemones. Visi mūsų gaminiai turi malonų aromatą.

Plačiau


Mūsų partneriai