?> Grindų padengimas | BERMI – Profesionalios valymo priemonės, įranga, higienos gaminiai

Grindų padengimas

Firmos specializacija leidžia optimaliai parinkti visas valymo darbui reikalingas medžiagas ir įrangą, racionaliai organizuoti valymo darbus, parinkti ir kryptingai apmokyti personalą.

Mūsų firma atlieka valymo po statybinių darbų paslaugas bei tokias specifines paslaugas kaip kietos grindų dangos – akmens masės plytelių impregnavimą, kuris suteikia plytelėms atsparumo mechaniniams smūgiams, neleidžia bet kokios kilmės purvui ar skysčiams įsigerti į dangą, palengvina plytelių plovimą bei kasdieninę priežūrą. Šiam darbui suteikiama 1-nerių metų garantija. Tokius darbus atlikome AB „KLAIPĖDOS KARTONAS”, UAB „GATVIŲ APŠVIETIMAS”, KLAIPĖDOS KOLEGIJOJE, AB „LIETUVOS DUJOS” Klaipėdos filiale, prekybos centre „AVITELA”, kepykloje „GIRMENA” ir kt.

Taip pat atliekame grindų dangos-PVC (tarkett), parketo bei teraco padengimą apsaugine polimerine plėvele. Grindų danga atsinaujina, pagyvėja jos spalva, suteikiamas blizgesys bei apsauga nuo batų dryžių, mechaninių įbrėžimų ir pan.

Mūsų jėgomis atliktas darbas pilnai pasiteisino, garantija tokioms plėvelėms duodama apie 5-6 mėnesius. Šią paslaugą pastoviai atliekame LCC, KLAIPĖDOS KOLEGIJOJE, JŪRININKŲ PSPC, KRETINGOS PSPC, KRETINGOS LIGONINĖJE, PSICHIKOS SVEIKATOS CENTRE, Statybiniu darbų įmonėje „LOKYS” ir t.t.

  • Kalesninkų Mykolo Rudžio pagrindinėse mokyklose grindų atplovimas ir padengimas su POLYGRUNT:
Grindys iki atplovimo Plovimo procesas Grindys po plovimo Grindys po atplovimo ir padengimo su Poligrunt Grindys po atplovimo ir padengimo su Poligrunt
  • VšĮ „Kretingos ligoninėje” grindų atplovimas ir padengimas su POLYGRUNT:
Grindų padengimo procesas Grindų padengimo procesas Grindys po atplovimo ir padengimo su Poligrunt Grindys po atplovimo ir padengimo su Poligrunt