?> Naujienos | BERMI – Profesionalios valymo priemonės, įranga, higienos gaminiai

Naujos SPLAST kainos ir asortimentas!

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo klientams dar platesnį profesionalios valymo įrangos (vežimėlių, šluotų, šluosčių) asortimentą dar geresnėmis kainomis!

SPLAST – tai 1989 metais įkurta įmonė. Nuo 1997 metų tai didžiausias profesionalios valymo įrangos gamintojas Lenkijoje, bei vienas pagrindinių gamintojų europos mastu. Įmonės produktai randa savo paskirtį efektyviame biurų, viešbučių, ligoninių ir t.t. valyme.

Visi produktai pasižymi labai aukšta kokybe bei ilgaamžiškumu. Gaminių pasiūla labai plati, todėl Jums susidomėjus parinksime Jūsų poreikius atitinkančią prekę.

Dalis produktų pateikta čia

 

NANO GLASS – Naujas produktas pagal nano technologijas

Firma VOIGT plečia produktų pagamintų pagal NANO technologijas pasiūlą. Naujas produktas – VC176 NANO GLASS – yra paruoštas naudojimui valiklis skirtas langu bei kitų stiklinių paviršių valymui.

Naujos technologijos dėka, panaudojus valiklį paviršiai tampa atsparūs užteršimams. Šiuo būdu pagaminti produktai turi antistatines savybes, o NANO GLASS papildomai suteikia antirasojimo efektą. Preparatas paviršiams suteikia blizgesį, išvalyti paviršiai ilgiau išlieka švarūs, lieka citrusinės gaivos aromatas. Valyti sausai ar poliruoti taip pat nebūtina, kadangi valiklis ir taip nepalieka jokių dryžių ar dėmių.

Tai jau trečias firmos VOIGT siūlomas produktas pagamintas pagal NANO technologijas. NANO SAN ir NANO ORANGE 2010 m. buvo apdovanoti auksiniu medaliu QUALITY INTERNATIONAL 2010.

GASTRO-SOFT – net 2 apdovanojimai šiemet

VC-691 GASTRO-SOFT skirtas mašininiam indų plovimui gavo auksini medalį kategorijoje QUALITY INTERNATIONAL PRODUCT – aukščiausios kokybės produktas konkurse QUALITY INTERNATIONAL 2011. Tai jau antras šio produkto apdovanojimas šiais metais – gegužės mėnesį vykusios parodos EUROGASTRO 2011 metu preparatas buvo pripažintas geriausiu kategorijoje „chemija gastronomijai”.

VC-691 GASTRO-SOFT yra labai koncentruota priemonė mašininiam indų plovimui pramoninėse bei gastronomijai skirtose indaplovėse. Lengvai susidoroja net su labai riebaluotais indais, efektyviai šalina išdžiuvusius maisto bei gėrimų likučius. Gali būti naudojamas plaunant porcelianinius, nerūdijančio plieno, stiklinius indus bei įrankius. Preparatas buvo testuojamas ir turi sertifikatą patvirtinantį, jog apart gerų valymo savybių valiklis taip pat apsaugo krištolinį stiklą nuo korozijos.

Tai jau ne pirmas apdovanojimas kurį gauna firmos VOIGT preparatai. Ankščiau kokybės medalius gavo : VC-150 GRUNDPUR, VC-242 BRUDPUR, VC-112 NANO SAN ir VC-241 NANO ORANGE.

vc150_grundpur vc-242-Brudpur nano_orange_vc-241 nano_san_vc-112

VOIGT pristato 3 naujus kvapus!

Gegužės mėnesį Varšuvoje vykusios INTERCLEAN 2011 parodos metu firma VOIGT pristatė tris naujus HOTEL SERVICE linijos produktus – tai nauji oro gaivikliai : VC-533 Miško kvapas, VC-534 Apelsinų kvapas bei VC-535 Ypatingas kvapas.

Nauji kvapai yra pagaminti naudojant tą pačią technologiją kaip ir senieji VC-122 AROMAT FRESH bei VC-123 AROMAT FLOWER, taigi taip pat turi ilgą veikimo laiką – išsilaiko nuo 4 iki 8 valandų (priklausomai nuo patalpų dydžio, ventiliacijos bei drėgmės lygio). Intensyvaus kvapo efektui užtenka vos 1-2 papurškimų taigi preparatas yra labai taupus.

INTERCLEAN 2011 parodos metu taip pat buvo pristatytas VC-652 GASTRO-SPRINT – tiesioginio naudojimo preparatas skirtas riebaluotų užteršimų šalinimui nuo orkaičių, viryklių, gartraukių ir tt. , o firma VOIGT gavo apdovanojimą už geriausią stendą parodoje.