?> Glazūruotų paviršių, langų ir baldų valymo priemonės | BERMI – Profesionalios valymo priemonės, įranga, higienos gaminiai

Glazūruotų paviršių, langų ir baldų valymo priemonėsVC-175 LASIPUR

Priemonė skirta stiklinių paviršių ir daiktų plovimui. Veiksmingai šalina nešvarumus, dulkes ir riebalinės kilmės purvą. Ypač rekomenduojama langų stiklams ir veidrodžiams valyti. Gali būti naudojama glazūruotiėms ir emaliuotiems paviršiams valyti. Nepalieka dryžių ir nuovarvų. Preparatą leidžiama naudoti maisto pramonės įmonėse paviršiams, turintiems kontaktą su maistu. Nešvarius paviršius apipurkšti priemone, po to kruopščiai nuvalyti švaria, sausa, nepūkuota pašluoste. Skalauti vandeniu ir blizginti nebūtina. Dangtelis kartu yra ir purkštuvas. Plaunant didelius, nelabai purvinus paviršius. Koncentratą rekomenduojama skiesti vandeniu santykiu nuo 1:20 iki 1:100 (100-500 ml priemonės 10 ltr. vandens).


VC-240 GLANZPUR

Priemonė skirta plauti paviršius ir stiklinius bei porcelianinius daiktus, neturinčius kontakto su maistu. Efektyviai pašalina purvą nuo plaunamų paviršių. Nepalieka dryžių ir nuovarvų. Ypač rekomenduojama grindims, durims, plytelėms ir langams plauti. Plaunamiems paviršiams suteikia švelnų blizgesį ir malonų gaivinantį kvapą. Koncetratą rekomenduojama skiesti vandeniu santykiu 1:70-1:200 (50-150 ml priemonės – 10 ltr. vandens).


VC-245 MEBLIN

Priemonė ypač rekomenduojama matinio ir blizgančio paviršiaus baldų valymui. Veiksmingai šalina nešvarumus nuo lakuotų, emaliuotų ir keraminių paviršių. Gali būti naudojama sienų ir grindų plytelėms, plastiko ir stiklo valymui. Palieka malonų aromatą. Preparatą leidžiama naudoti maisto pramonės įmonėse paviršiams, turintiems kontaktą su maistu. Koncentratą rekomenduojama skiesti vandeniu santykiu nuo 1:150 iki 1:250 (40-70 ml priemonės-10 ltr. vandens).


VC 245R MEBLIN SPRAY

Profesionalus, paruoštas naudoti preparatas, skirtas visų virš grindų esančių, matinių ar
blizgių paviršių valymui. Greitai išgaruoja ir nereikalauja poliravimo. Turi saugančių ir
antistatinių savybių.

Gaminyje naudojama Anti-Fingerprint technologija apsaugo nuvalytus
paviršius nuo nepageidaujamų pirštų ir rankų atspaudų. Anti-Stone apsaugo nuo nuosėdų,
dryžių ir dėmių susidarymo, palengvina tolesnius valymo procesus. Anti-Odor neutralizuoja
nemalonius kvapus, o Aktyvaus deguonies technologija oksiduoja nešvarumų daleles,
efektyviai palengvindama valymo procesą.


VC-250 UNIWERSAL

Labai koncentruota universali valymo priemonė įvairių paviršių plovimui. Gali būti naudojama grindų, baldų, sienų bei grindų plytelių, lakuotų paviršių plovimui. Veiksmingai pašalina nešvarumus nuo stiklo ir porcelianinių daiktų, neturinčių kontakto su maistu. Nepalieka žymių ir nuovarvų. Koncentratą rekomenduojama skiesti vandeniu santykiu 1:400 (25 ml priemonės – 10 ltr. vandens).