?> Priemonės kasdieniam paviršių valymui bei švaros palaikymui | BERMI – Profesionalios valymo priemonės, įranga, higienos gaminiai

Priemonės kasdieniam paviršių valymui bei švaros palaikymuiVC-225 KAMPUR

Priemonė skirta vandeniui atsparioms grindims plauti. Ypač rekomenduojama marmurui, granitui, lastrikui ir akmeninėms grindims plauti. Gali būti naudojama ir PVC dangoms. Suteikia blizgesį plaunamiems paviršiams, nepalieka dryžių ir nuovarvų. Koncentratą rekomenduojama skiesti vandeniu santykiu nuo 1:100 iki 1:200 (5O-IOO ml priemones 10 ltr. vandens). Kad paviršiuje susidarytų apsauginis sluoksnis – naudoti didesnės koncentracijos tirpalą.


VC-230 HALPOL

Priemonė skirta švarai palaikyti ir prižiūrėti visiems vandeniui atspariems paviršiams. Efektyviai pašalina atsparius, net sunkiai nuplaunamus nešvarumus, sukuria ploną plėvelę, kuri palengvina nuolatinės priežiūros eigą ir tuo pačiu sumažina galimybę paviršiui iš naujo susitepti. Ypač rekomenduojama dideliems paviršiams prekybos centruose, stotyse, oro uostuose, sporto, sandėliavimo ir gamybos salėse. Tai silpnai putojanti priemonė, nesąlygoja blizgančių juostų susidarymo. Preparatą leidžiama naudoti maisto pramonės įmonėse. Koncentratą rekomenduojama skiesti vandeniu santykiu 1:100 (100 ml priemonės – 10 ltr. vandens).


VC-231 DUOMATIC

Firmos VOIGT profesionali valymo priemonė, skirta vandeniui atspariems paviršiams. O taip pat labai gerai tinka akmens masės plytelėms, trinkelėms, PVC, terakotai, teracai, paviršiams iš epoksidinių medžiagų. Priemonė DUOMATIC VC-231 rekomenduojama kasdieniniam paviršių plovimui prekybos centruose ir sandėliuose. Galima naudoti rankiniu būdu arba su plovimo mašinomis.


VC-300 PANELIN

Priemonė skirta laminuotai grindų ir sienų plokščių švarai palaikyti. Turi pagerintų plaunamųjų ir blizginamųjų savybių. Veiksmingai pašalina dulkes, purvą, dėmes ir riebalus nuo plaunamo paviršiaus. Palieka ploną švelniai blizgančią plevėlę, maloniai kvepia. Koncentratą rekomenduojama skiesti vandeniu santykiu nuo 1:100 iki 1:200 (50-100 ml priemonės 10 ltr. vandens).


VC-350 EUPALIN

Priemonė skirta grindų plovimui ir blizginimui. Veiksmingai pašalina purvą, išplautoms grindims suteikia blizgesį ir malonų aromatą. Ypač rekomenduojama įprastiniam grindų, padengtų apsaugine polimerine plėvele, valymui. Šiuo atveju priemonė ne tik valo, bet ir sustiprina polimerinį sluoksnį, garantuodama jo didesnį patvarumą. Koncentratą rekomenduojama skiesti vandeniu santykiu nuo 1:200 iki 1:400 (25-50 ml priemonės 10 ltr. vandens).


VC-225R KAMPUR SPRAY

Paruošta naudojimui priemonė skirta natūralaus ir dirbinio akmens paviršių valymui. Puikiai valo ir apsaugo nuo nešvarumų pateikimo į visus paviršius iš marmurų, granito ir dirbtinio akmens. Atgaivina nuplautus paviršius, suteikia blizgesį nereikalauja poliravimo. Nepalieka dryžių. Priemonė pašalina visus lipnius nešvarumus, būdingus paminklams ir antkapiams.